خواست زنان از حکومت

ما زنان ایران خواهان آزادی در انتخاب رنگ لباس در محل کار و تحصیل هستیم.

ما زنان ایران که امروزه بیش نیمی از جمعیت فعال و شاغل را تشکیل می دهیم خواهان دستیابی به مشاغل مدیریتی و تخصصی در سازمانها و نهادهای مهم کشور هستیم.

ما زنان ایران اگاه به مسال اجتماعی و حساس به همه مشکلات جامعه هستیم خواهان مشارکت بیشتر و بهتر در اداره امور جامعه به ویژه در شهرهای بزرگ مانند حضور در شوراها و انجمن های دولتی و مردمی و به دست گرفتن مدیریت سازمانهای مربوط به زنان و جوانان هستیم.

ما زنان ایران بر این باوریم که همه زنان دارای درک و شعور و آگاهی لازم برای تعیین لباس خود هستند و کسی حق ندارد به خاطر به انحراف کشیده شدن عده ای بیمار و یا لرزیدن ستونهای اسلام کذایی که پایداری اصولش به موج موهای زنان وصل است ، برای ما تعیین کند که چه بپوشیم و چه نپوشیم.

زنانی که امروزه در زندانهای ایران در بندهای سیاسی شایسته زیستن در کشوری آزاد و آباد هستند . ما خواهان آزادی همه زنان زندانی سیاسی هستیم .

از آزادی خانم ژیلا بنی یعقوب بسیار خرسند و شادمانیم هر چند خشمگین و متأسف از زندانی بودن و حکم صادره برای ایشان ما همچنین خواهان آزادی نسرین ستوده هستیم نه مرخصی جندروزه چرا که ایشان را بی گناه می دانیم و فرزندان ایشان را لایق پرورش در دامان ایشان.

اگر ذره ای عقلانیت در سیستم قوۀ قضاییه و سایر نهادهای مرتبط با مسائل زندانیان سیاسی جاری باشد باید به ادامه این وضع خاتمه دهد و بیش از این به این خوی درندگی دامن نزند. کشور ما امروزه در دنیا به خاطر زندانی شدن زنان و روزنامه نگاران و دگر اندیشان در رتبه بسیار بدی قرار دارد و حکومت می بایست لااقل برای آبروی خودش به وضع خاتمه دهد و به حصر خانگی میرحسین و کروبی و خانم رهنورد پایان دهد.

/ 0 نظر / 2 بازدید