حسن روحانی کیست؟

حسن روحانی کیست؟

  • شنبه, 01 تیر 1392 18:44
  • پرینت
  • ایمیل

 

حسن روحانی نیز نظیر همه سران و مقامات بلند پایه جمهوری اسلامی از مهره های اصلی سرکوبها و جنایتکار دم و دستگاه دولت تررویستی جمهوری اسلامی می باشد. وی در کنارپروندهای قطورش در سرکوب مبارزات مردم برعلیه رژیم در داخل کشور بویژه 18 تیر 78 و کوی دانشگاه، در چندین مورد طراحی و سازماندهی و ترور مخالفان رژیم در خارج کشور دست داشته است.
وی عضو" کمیته ویژه " سازماندهی شده از طرف خامنه ای و رفسنجانی برای ترور مخالفان رژیم بوده است. در طراحی و ترور میکونوس برلین، در ترورهای مخالفان در فرانسه و ترکیه نقش مستقیم داشته است. در بمب گذاری آمیا در آرژانتین، انفجارسفارت آمریکا در نایروبی، انفجار مقر سربازان آمریکایی در اواسط دهه 80 در بیروت دست داشته است. " کمیته ویژه" زمانی که ولایتی وزیر خارجه بود، از زیر مجموعه های این وزارت خانه با "مصونیت دیپلماتیک" زیر نظر شخص خامنه ای و رفسنجانی مشغول سازماندهی ترورها و بمب گذاریها در خارج کشور بوده است.

روحانی در تیر 1378 در مقام دبیر شورای امنیت ملی رژیم در طراحی و سرکوب مبارزات دانشجویان، کوی دانشگاه به همراه قالیباف، رحیم صفوی، فرهاد نظری، مرتضی طلایی و.. دست داشته است. وی در دفاع از سیاست سرکوب های کوی دانشگا در سخنرانی اش در23 تیر 78 تهران گفته است:" کاری که ما در ۱۸ تیر کردیم این بود که وقتی دیدیم مسأله به آشوب خیابانی تبدیل شد و دیگر بحث دانشجو و دانشگاه نیست، از خود مردم خواستیم بیایند و اعلام نظر کنند و ماجرا با حضور مردم در ۲۳ تیر تمام شد. دیروز غروب 19 تیر 78 دستور قاطع صادر شد تا هر گونه حرکت این عناصر فرصت طلب، هر کجا که باشد با شدت و با قاطعیت برخورد شود و سرکوب شوند. از امروز نیروی انتظامی، نیروی قهرمان بسیج حاضر در صحنه، با این عناصر فرصت‌طلب و آشوبگر - اگر جرات ادامه حرکت مذبوحانه داشته باشند- چه خواهند کرد. مگر دولت مقتدر جمهوری اسلامی ایران مسئولین امنیتی نظام، این گونه حوادث را تحمل خواهند کرد. این عناصر در ظرف دیروز و دیشب دستگیر شده‌اند. همه این افراد مورد بازجویی قرار خواهند گرفت.. بی‌تردید آنهایی که به آشوب و تخریب اموال عمومی و تعرض به نظام در این چند روز مشغول بوده‌اند، در دادگاه‌های ما محاکمه خواهند شد و طبق قوانین و مقررات به مجازات خواهند رسید."متن سخنان حسن روحانی رااینجا بخوانید.

حسن روحانی در باره اعتراضات 88 : "در ۹ دی مردم می‌خواستند به دشمنان انقلاب بگویند که برای همیشه پایبند به آرمان هستیم و همواره با انقلاب خواهیم ماند. اقدام فتنه گران در روز ۲۵ بهمن به بهانه حمایت از مردم تونس و مصر اقدامی خطرناک و حساب شده برای سوء استفاده دشمنان بود که توسط رهبری معظم و با حضور حماسی مردم خنثی شد."

اینها بخش هایی از سخنان روحانی در دفاع از تروریسم دولتی حکومتش و سرکوب اعتراضات مردمی می باشد. روحانی با این سابقه از جنایت و آدمکشی اکنون رئیس جمهوری رژیم شده است. البته همه مقامات بلند پایه رژیم پرونده های قطور بیش از سه دهه جنایت وآدمکشی دارند. همکاران تروریست روحانی در اواخر دهه هشتاد و اوایل دهه 90 میلادی قرن گذشته پست های مهم و کلیدی حکومت را در دست داشته و هنور هم دارند. تعدادی از این تروریست ها تحت تعقیب اینترپل می باشند. تعدادی با استفاده از امکان" مصونیت دیپلماتیک و با عنوان وابسته دیپلماتیک" در اثر تلاش های جمهوری اسلامی موفق به فرار شدند. از جمله این تروریستها احمدی نژاد می باشد که در طراحی و ترور قاسلمو دبیر کل وقت حزب دمکرات کردستان ایران دست داشته است. وحیدی همکار عباس راحل تروریست لبنانی در ترور میکونوس فراری داده شد و اکنون وزیر دفاع رژیم می باشد. فلاحیان و یونسی از وزرای اطلاعات و مقامات امنیتی دولت خاتمی بودند ترورها را سازمان میداند. با انتخاب روحانی دوباره باندهایی از حکومت از خامنه ای و روحانی گرفته تارفسنجانی در صدد دادن پست و مقام به این تروریستهای حکومتشان می باشند. شخص روحانی اینجاو آنجا از تعدادی از این آدمکشان همکارش به عنوان وزرای احتمالی دولتش نامبرده است. روحانی اکنون در راس دم ودستگاه اجرایی دولت تروریست جمهوری اسلامی قرار گرفته که طبعا با توصیه های خامنه ای رئیس کل تروریستها و آدمکشان جمهوری اسلامی،" وظایفش " را به پیش خواهد برد.
در آخر توضیح یک نکته لازم است. تقلاهاو تلاش های مدیای غرب و در راس آنها بی بی سی و صدای آمریکا و سی ان ان برای دادن چهره ای دیگر از این حنایتکار در جریان مضحکه انتخابات رژیم؛ شرم آور و تهوع آور بود. نسل جوان که بیش از نیمی از جمعیت کشور را تشکیل میدهند باید بدانند که روحانی از مهره های اصلی رژیم صد هزار اعدام و سنگسار و جنایت می باشد. روحانی در کنار خامنه ای، رفسنجانی، احمدی نژاد، خاتمی، موسوی و کروبی،مشایی، رضایی و قالیباف، ولایتی و فلاحیان، موسوی خوئینی ها، موسوی اردبیلی ها و صدها مهره جنایتکار و آدمکش جمهوری اسلامی می باشند که در سازماندهی و کشتار مردم در سه دهه گذشته دست داشته، آن را سازماندهی کرده، ماشین آدمکشی جمهوری اسلامی را ساخته وپرداخته و بر گرده مردم ایران تحمیل کرده اند، می باشد. در پرونده این جانیان هزاران مورد اعدام و کشتار ثبت می باشد. اینها تنها گوشه هایی از کارنامه این جنایتکاران می باشد که نسل حوان باید بدان آگاهی پیدا نمایند. روحانی در کنار همه سران و مقامات بلند پایه حکومت از خامنه ای و رفسنجانی گرفته تا صدهها جنایتکار دیگر که در پست های مهم رژیم قرار دارند، باید دستگیر و به جرم ارتکاب جنایت بر علیه بشریت محاکمه گردند.

برای اطلاعات بیشتر در باره سوابق حکومتی روحانی در دانشنامه ویگی پدیا روی لینک زیر کلیک کنید. البته این دانشنامه روایت حکومتی از روحانی میدهد. نه اون واقیعاتی که در اینجا به آنها اشاره شد.
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D8%B3%D9%86_%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C

محمد شکوهی
اول تیر 1392 برابر با 22 ژوئن 2013

/ 0 نظر / 2 بازدید